Hähnel Giga T Pro II

Produkt nemá žiadne parametre.

• , zakúpené v Internetový obchod Digicom 2012

• - cena/kvalita
    • - obsluha
    • - veľmi dobre napísaný návod
    • - aj video návod na internete
    • - robí všetko čo má
    • - trochu sa mi nepáči riešenie uloženia batérie do prijímača. Pri prvom vkladaní sa mi podarilo ohnúť jeden kontakt, ale vyrovnal som ho

Výrobok som si vybral na základe toho recenzií a zohralo aj to, že získal ocenenie. Pozrel som si aj videorecenziu a výrobok spĺňal to, čo som vyžadoval. Rozhodlo aj to, že oproti konkurentom ho predáva značka, ktorú poznám a nebola to len nejaká bezmenná "čínska" fabrika.
    Nemám dlhodobé skúsenosti, ale po odskúšaní a otestovaní, výrobok robí presne to čo som chcel. Nemám čo kritizovať.

Produkt nemá žiadne parametre.

Kombinované bezdrôtové diaľkové a časové ovládanie.

• Bezdrôtové ovládanie je ideálne pre fotografovanie v prírode, umožňuje dlhé expozičné časy
  • ovládanie je tiež vhodné pre fotografovanie rozkvitajúci kvetín a vesmíru
  • ovládanie je časovo programovateľné, umožňuje nastavenie časového intervalu, oneskorenia a samospúšť
  • tlačítko uzávierky umožňuje autofokus, jednotné, kontinuálne fotenie, nekonečnú uzávierku a časovač
  • je možné tiež používať ako káblovú spúšť
  • dosah bezdrôtového ovládanie je viac ako 100 m, v otvorenom priestore
  • bezdrôtovo je možné ovládať aj cez steny
  • Ovládanie funguje na bez-licenčnej frekvencii 2,4 GHz
  • LCD displej má čierne podsvietenie
  • tlačítko prepínanie umožňuje kontrolu viacerých fotoaparátov
  • vymeniteľné konektory pre viacero druhou fotoaparátov

Určené pre kamery :

Canon EOS 1000D/1100D/100D/ 300D/350D/400D/450D/500D/550D/600D/650D/700D/ 10D/20D/30D/40D/50D/60D/70D/7D 5D/5DmarkII/5DmarkII/6D/1D všerky modely

Powershot

G10 / G11/G12/G15/G16